גימיקים
מזכרות - מתנות
בגדים לבנים ובנות
בוק - קליפ - מצגות
מועדונים מסיבות
בת מצווש
משחקי וידאו - שולחנות משחק
ארגון בר/בת מצווה
אומנים לאירועים
ימי הולדת לילדים רעיונות

תא צילום לאירועים

תא צילום לאירועים יהפוך את האירוע שלכם למשעשע ובלתי נשכח! מדובר באולפן צילום נייד, המאפשר לכל האורחים להיכנס לתוכו ולהשתעשע. ברגע שהאורח נכנס הוא יכול להצטלם במגוון של תנוחות משעשעות, להדפיס תוך מספר שניות את התמונות, כך שהוא גם נהנה וגם נשאר עם מזכרת נהדרת.טאג בוקס, תא צילום למסיבת בר מצווה / בת מצווה, מאפשר לכם ליהנות מהאטרקציה הכלי מלהיבה והכי מדוברת בשנה האחרונה. 073-3744314
מדיה בייט - תא צילום
מדיה בייט מביאה עד אלייך לאירוע אולפן צילום שקוף המשלב תמונות וצילומי וידיאו באיכות HD היוצרות מזכרות יוקרתיות לאורחים באירוע בר/בת המצווה! 054-4995911


הצטרפו לחוויה של תא צילום לאירועים

 

האם חשבתם פעם עד תא צילום יוכל לסייע לאירוע שלכם להיות בלתי נשכח? אבל מהו תא צילום למעשה? ואיך הוא מנוהל? מדובר למעשה על סוג של אולפן צילום נייד, שמאפשר לכל אורח ואורח להיכנס לתוכו ולהשתעשע. ברגע שהאורח נכנס הוא יכול להצטלם במגוון מצבים משעשעים, להדפיס תוך מספר שניות את התמונות, וכך הוא זוכה במזכרת נהדרת.

 

חשוב מאד להבין כי תא צילום לחתונה יוצר מזכרת מרגשת מהאירוע שלכם, כי ניתן להוסיף לכל תמונה הדפס מיוחד. כך לדוגמה, אם החלטתם להציב אחד בחתונה שלכם, הרי שעל כל תמונה שתופק יופיע הדפס מיוחד כגון "תודה שבאתם לשמוח איתנו, סיגל ודני" וכיו"ב, כאשר יש כמובן אפשרות להוסיף את התאריך של החתונה על ההדפסים. היום יש אפילו אפשרות לקבל עותקים דיגיטליים של כל התמונות, שצולמו ולפרסם אותן מאוחר יותר.

 

בואו להצטרף לחוויה - חשוב לדעת, שעל מנת להזמין תא צילום לאירועים, צריך כמובן ליצור קשר עם חברה מקצועית שתוכל לספק לכם עמדת צילום מסוג זה. יש היום חברות שבאות מעולם ההפקות, שמספקות את שירות זה והן אף מסבירות לכם כיצד יש לעשות בו שימוש, ומפעילות אותו לאורך האירוע כולו. כך שלא משנה אם אתם מארגנים בר מצווה, חתונה או יום הולדת - תמיד תוכלו להינות מחוויה זו.