גימיקים
מזכרות - מתנות
בגדים לבנים ובנות
בוק - קליפ - מצגות
מועדונים מסיבות
בת מצווש
משחקי וידאו - שולחנות משחק
ארגון בר/בת מצווה
אומנים לאירועים
ימי הולדת לילדים רעיונות

קיר גרפיטי וירטואלי

מחפשים אחר אטרקציה מלהיבה ומדליקה לאירוע הבא שלכם? זה הזמן להכיר את האטרקציה הכי חדישה והכי מדליקה של עולם האירועים: אטרקציית קיר גרפיטי וירטואליקיר גרפיטי וירטואלי הוא למעשה קיר דיגיטלי המוקם במרכז האירוע שלכם, ומאפשר לכל אחד ואחת מאורחי האירוע לגשת אל הקיר, לצייר ולכתוב עליו הקדשה ייחודית לבעל האירוע, ובסופו של דבר גם להצטלם לצד הקיר, ואף לקבל הדפס של התמונה, הציור או האיור אותו יצר האורח על גבי הקיר. אצלנו באתר תוכלו למצוא את כל נותני השירות המקצועיים ביותר בישראל בכל הקשור להעמדה והפעלה של קירות גרפיטי דיגיטליים לאירועים. זה הזמן להיחשף לחוויה מרעננת ומדליקה בענף האירועיםקרמבו הפקות, חברת האטרקציות המובילה בישראל, מביאה לכם את האטרקציה הכי מגניבה לאירוע: קיר גרפיטי מושקע וייחודי המאפשר לכל אחד ואחת מהאורחים שלכם לגלות את האמן שבו... 073-7594418
הסטודיו של שפע סדנאות ואומנות - קיר גרפיטי נייד
האומנים של סטודיו "שפע סדנאות ואומנות" מציירים כבר 11 שנים על קירות ניידים בשיתוף קהל וידועים בניסיון הרב שצברו, בהנחייה מקצועית ובתוצרים מיוחדים בהנחיית האומן נוצרת : מזכרת יפיפייה / מתנה מדליקה לבן/בת המצווה / תפאורה אינטראקטיבית לאירוע. מומלץ מאוד!!! 077-3370746


קיר גרפיטי וירטואלי

 

קיר גרפיטי וירטואלי מהווה את אחת האטרקציות המלהיבות והמרעננות ביותר בענף האירועים. אטרקציה זו מאפשרת לכל אחד ואחת ממשתתפי האירוע להוציא לאור את הצד היצירתי שבו. קיר גרפיטי וירטואלי לאירועים הוא למעשה קיר ענק המוצע במקום אתם מקיימים את האירוע. על גבי הקיר, משתתפי האירוע מאיירים ומציירים מגוון נרחב של צורות ואנימציות באמצעים ממוחשבים, ובסופו של הליך, כל אחד ואחת מהם מצטלמים בצמוד לקיר, ובסוף האירוע הם מקבלים לידיהם את תמונתם כמזכרת מאירוע בלתי נשכח.

 

בקטגוריה שלפניכם, תוכלו למצוא את כל החברות ונותני השירות המובילים ביותר בישראל בתחום הפעלת קירות גרפיטי וירטואליים לאירועים. אטרקציית קירות הגרפיטי, הינה אטרקציה המיועדת לכל סוגי האירועים, החל ממסיבות יום הולדת וערבי כיתה, דרך מסיבות ואירועי בר/בת מצווה, אירועי חתונה ועד לאירועים עסקיים במהלכם מרבית הקיר עוסק בתכנים ויזואליים המשווקים בצורה הנכונה את מזמין השירות.

 

קיר גרפיטי וירטואלי - גם אטרקציה חדשנית וגם מתנה מקורית!

 

היתרון המרכזי של קירות הגרפיטי הוירטואליים טמון בעבודה שהם מספקים לכם גם פתרון יצירתי, חדשני ומלהיב לפעילות דינמית במהלך האירוע וגם פתרון מקורי להענקת מזכרת אישית לכל אחד ואחת ממשתפי האירוע. כנסו עכשיו לדפי הקטגוריה, וגם אתם תוכלו לבחור לעצמכם קיר גרפיטי וירטואלי לאירוע!

 

בדומה לכל קטגוריה אחרת המופיעה באתר, גם כאן, תוכלו למצוא את החברות ונותני השירות המובילים ביותר בתחומם!