גימיקים
מזכרות - מתנות
בגדים לבנים ובנות
בוק - קליפ - מצגות
מועדונים מסיבות
בת מצווש
משחקי וידאו - שולחנות משחק
ארגון בר/בת מצווה
אומנים לאירועים
ימי הולדת לילדים רעיונות

קוסמים לימי הולדת

חוגגים יום הולדת לילד? מחפשים אטרקציות שיוסיפו צבע, עניין ושמחה לילד ולחברים? אל תתפשרו על מסיבה רגילה עם פופקורן ובמבה. העניקו לילד שלכם מתנה שמשקפת את אהבתכם אליו, והמתנה הגדולה ביותר היא כמובן מסיבת יום הולדת שכל החברים שלו ידברו עליה הרבה אחרי שהיא תיגמר. ישנו מגוון רחב של אטרקציות שיכולות להפוך כל מסיבת יום הולדת פשוטה, למסיבה בלתי נשכחת, ואחת ספציפית שילדים מאוד אוהבים הם קוסמים לימי הולדת לילדים. כל ילד, שלא להגיד כל מבוגר, אוהב לראות שפן יוצא מכובע ריק.

 

קוסמים לימי הולדת - אינדקס אטרקציות לאירועים - חיפשתם קוסם או קוסמת שיעשו לכם את האירוע? כל האטרקציות באתר אחד!

 גיא הקוסם - קוסם לימי הולדת לילדים
גיא הקוסם מערוץ הילדים (לשעבר) ומ"ממתקי הקסם של לני (אתר הילדים טיפו 2011) – עכשיו באירוע שלכם! ימי הולדת קסומים מהסרטים עם הקוסם גיא ברכה. 03-5466659


מופע קסמים זה לא רק קסמים, זהו מופע המשלב הומור, צחוקים והפתעות, והדבר החשוב ביותר הוא שהילדים נשארים עם פה פעור לאורך כל המופע. קוסמים רבים משלבים קטעי ליצנות בהופעותיהם, הפעלות שונות של הילדים, כולל משחקים קבוצתיים ותחרויות, בנוסף לשורה של קסמים שמלהיבים ילדים. הילד שלכם ממתין למסיבת יום ההולדת שלו כבר חצי שנה מראש. כבר אז הוא מתחיל לברר אצלכם מה אתם מתכננים עבורו, האם יהיה ליצן, האם תביאו קוסם, האם יהיו הרבה בלונים, הפתעות ומתנות. אין ספק שמופע קסמים היא בחירה טובה עבור מסיבת יום ההולדת של ילדכם. מופע שגם יוצר עניין אצל הילדים, גם מסייע בריכוזם בצורה מסודרת, וכמובן נחרת בזכרונם כמסיבת יום ההולדת השווה ביותר של הכיתה.

 

אצלנו באתר אטרקציות לאירועים תוכלו למצוא שורה ארוכה של קוסמים לימי הולדת לילדים, ולצפות בכל מה שהם מציעים, תמונות, קטעי וידאו, פרטי התקשרות, סוגי הפעלות וקישור לאתרים הפרטיים של כל קוסם וקוסם. תוכלו לבצע סקר שוק מהיר, ולהשוות בין הקוסמים בקלות ובמהירות. בנוסף, תוכלו למצוא אטרקציות והפעלות נוספות אותם תוכלו לשלב בכל מסיבת יום הולדת. אז כשאתם מתכננים מסיבה יוצאת דופן עבור הילד שלכם, ורוצים להכניס הפעלה מלהיבה, פעילות דינמית לילדים, או מופע המשלב קטעי קוסמות, הפעלות והומור לילדים, חפשו תחילה קוסמים לימי הולדת לילדים אצלנו באתר אטרקציה.