גימיקים
מזכרות - מתנות
בגדים לבנים ובנות
בוק - קליפ - מצגות
מועדונים מסיבות
בת מצווש
משחקי וידאו - שולחנות משחק
ארגון בר/בת מצווה
אומנים לאירועים
ימי הולדת לילדים רעיונות

איפור לנערות

האירוע הגדול מתקרב בצעדי ענק ואת עדיין מחפשת אחר שירותי איפור ליום האירוע? הגעת למקום הנכון! בקטגוריית איפור לנערות המופיעה לפנייך, תוכלי למצוא מגוון נרחב של שירותי איפור לאירועים, ובדומה לכל קטגוריה אחרת באתר, גם בתחום האיפור הקפדנו להביא בפנייך את המאפרות והמאפרים הטובים ביותר. כנסי עכשיו לכל אחד או אחת מנותני השירות בתחום האיפור, וגם את תוכלי ליהנות מיופי של איפור לאירוע!

 

3726 3760
חיפוש לפי אזור:
יום האירוע הוא אחד מהימים עליהם חולמת ילדה ונערה. ביום זה כוכבת האירוע הופכת מילדה לנערה, וכיאה למעמדה ביום האירוע היא הופכת לנסיכת בת מצווה ליום אחד! על מנת להשלים את המראה הנסיכותי, כל נערה ונערה מתהדרת ביום שמחתה במיטב השמלות ופריטי האופנה, ובין היתר היא גם מקפידה לאפר את פניה לכבוד האירוע. בקטגורית איפור לנערות, כל אחת ואחת מכן תוכל למצוא מגוון נרחב של שירותי איפור המוענקים לכן על ידי מיטב המאפרים והמאפרות בכל רחבי הארץ. כמו תמיד, אנו עשינו הכול, על מנת להעמיד לרשותכן את רשימת אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, וכל זאת בשביל שגם אתן תוכלו להתהדר באיפור מושקע, זוהר ונוצץ במיוחד ביום האירוע.  

 

איפור לבת מצווה - גם ליום האירוע וגם לצורך צילומי בוק בת המצווה

 

איפור לנערות הפך בשנים האחרונות לאחד הטרנדים המובילים ביותר במסגרת ההכנות לאירועי בת המצווה. כיום, יותר ויותר נערות החוגגות בת מצווה, מקפידות על בחירת מאפר/ת ליום האירוע. ברוב המקרים, המאפר המקצועי מתאים את אופי האיפור לתווי פניה של הנערה ולסטייל הכללי של פריטי האופנה אותם היא תלבש ביום האירוע. בחלק גדול מהמקרים, שירותי האיפור מהווים חלק בלתי נפרד גם ממהלך צילומי ה-בוק לבת מצווה המתקיימים מספר ימים או שבועות לפני האירוע הגדול. אנו מזמינים גם אתכן להיכנס לקטגוריית איפור לנערות ולבחור לעצמכן מאפר/ת מקצועי ליום האירוע וליום הצילום.