קיריל - ציור פורטרטים יפים על מגוון של מוצרים

קיריל - ציור פורטרטים יפים על מגוון של מוצרים

קיריל - ציור פורטרטים יפים על מגוון של מוצרים
טלפון: 077-5588850 רויטל - מתאמת אירועים
טל' נוסף:
פקס:

צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...

קיריל, קריקטוריסט מוכשר מזמין אתכם ליהנות מקריקטורות מקוריות ויפות. בתוך דקות מקבלים חוגגי האירוע קריקטורה צבעונית שמחמיאה להם ומעלה חיוך על פניהם. הקריקטורה מגיעה כשהיא צוירה על חולצה או על פוסטר מול עיניו של החוגג המחויך. כך קיריל מציג טכניקת ציור שהיא גם מופע בפני עצמו ומעניק כל מזכרת לכל חוגג בצורה אישית ביותר.

 

לקיריל יש ייחוד רב בין אומני הקריקטורות בארץ. הוא מצייר במהירות ציור צבעוני ומושקע מאוד שכולל המון פרטים, והוא יודע להחמיא לכל מאויר בצורה מדהימה. את התמונה של קיריל אפשר לתלות בכל מקום מאחר והיא מצוירת על קאפה שכוללת מתלה מתאים. מי שרוצה יכול ליהנות גם מכך שאת הציור המושקע אפשר יהיה להציג בשידור חי על מסך. מדובר בעוד חידוש שמאפיין את קיריל.

 

הניסיון של קיריל מדבר בעד עצמו. הוא והצוות שלו כבר ציירו עשרות אלפי ציורים, והם יודעים כיצד ליצור אטרקציה אמיתית בכל אירוע. עם תלבושת בסגנון תיאטרלי, עמדת ציור מיוחדת, והמון סבלנות קיריל והצוות עושים את הכול כדי להרשים את החוגגים. כך ההספק הוא מהיר, וכל אחד נהנה לקבל לידיו ציור אישי שמוגש לו באריזת מתנה ייחודית ונוחה.

 

לצפייה בקטעי וידאו ולפרטים נוספים,

היכנסו לאתרנו http://www.kiricatura.com

 

מה דעתכם על הזמנות מקוריות לאירוע? לקיריל שירות קריקטורה און ליין וותיק שיפיק עבורכם את ההזמנות היפות והאישיות ביותר שיש במחיר ממוצע!


 


כתובת:

map