צאלה – ברכות בהתאמה אישית

צאלה – ברכות בהתאמה אישית

צאלה – ברכות בהתאמה אישית
טלפון: 052-4509047
טל' נוסף:
פקס:

צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...

כל אדם הוא עולם ומלואו

כל סיפור הוא מיוחד במינו

על כן, ברכה של אדם אחד לאחר

לעולם לא תדמה לשום טקסט אחר.

 

נכון, אין שתי ברכות דומות, ולא ניתן להעתיק ברכה שנכתבה לאדם אחר. ברכה צריכה להיכתב באופן אישי. בזכות הניסיון שצברתי עם השנים, וכן, גם בעזרת קצת כישרון, אני יודעת "לתפור" ברכה למידות המתאימות – הן למברך והן למבורך. בתהליך היכרות קצר אך מעמיק אני מצליחה ללמוד על הנפשות הפועלות ועל טיב יחסיהם, וכן על הדברים הנכונים לומר במעמד המסוים, ולכתוב ברכה המתאימה להם כמו כפפה ליד.

 

הברכה נכתבת באהבה גדולה ובאיכות בלתי מתפשרת.

התוצאה – ברכה אישית, מרגשת וקולחת, מדויקת וקולעת.

 

הי צאלה, 

רציתי להודות לך מקרב לב על הברכה המדהימה שיצרת לכבוד יום הולדתו ה-70 של אבי. לאורך כל הדרך היית קשובה, רגישה וסבלנית ובכך נוצרה ברכה מרגשת במיוחד. תודה ענקית ובטוחה שדרכינו עוד יפגשו.  שלך, הילה וכל משפחת רון (20/05/14) 

 

צאלה יקרה,  אנחנו אחרי המסיבה של עידן. היה מדהים!! הברכה ריגשה את כולם כולל אותי. היה לי כיף ונעים לעבוד איתך. היית מקסימה, נעימה וקשובה. תודה על הכול. אמליץ עלייך בחום!! נשתמע בשמחות...  אורנה. (17/01/14) 

 

צאלה יקרה,

הברכה הייתה מרגשת וקולעת. קיבלתי המון תגובות חיוביות. אין ספק שהצלחת לחבר יפה, נכון ומדויק את האינפורמציה שנתתי לך על עומר. השירות, הזמינות, האכפתיות וכשרון ענק זה מתכון מוצלח לתוצאה מעולה.  וזה המתכון שלך, צאלה. ובהזדמנות זו שוב אודה לך על ברכה מיוחדת שאינה דומה לאף אחת אחרת!  שמחתי להכיר. ברור לי שבעתיד הלא רחוק איעזר בך שוב. כי על דבר טוב לא מוותרים!  איילת. (18/07/2013) 

 

לצאלה המקסימה!  ראשית, אני רוצה להודות לך מקרב לב על היחס החם והאוהב, ההתייחסות האישית שלך כלפי לאורך כל התהליך. כל שיחה איתך היתה נעימה ללב ולנשמה. נתת לי להרגיש כאילו אנו מכירות זה זמן רב. תודה לך על הסבלנות הרבה שהפגנת לאורך כל הדרך. תמיד עשית את כל המאמצים בכדי להתאים את הברכה לציפיותיי. הברכה עוררה תגובות אוהדות כל כך, והתרגשות אין סופית המלווה בדמעות של אושר ושמחה, והתלהבות אין סופית בקרב האורחים. לא נישאר איש שלא ניגש אליי ולא פרגן על הברכה המרגשת. זו הפעם השנייה שאני פונה לשרותיך ואני בטוחה שאפנה גם בעתיד. בלי שום ספק אמליץ עלייך בחום בפני מכריי. אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה להעניק במתנה ברכה בהתאמה אישית לאדם קרוב ואהוב, לפנות לאחת ויחידה - לצאלה - אשר תשזור את מילותיכם ליצירה יפה ומרגשת מאין כמוה, ונאחל לה הרבה הצלחה בהמשך דרכה.  אוהבת ומעריצה,

לאה (19/05/2013) 

 


לפרטים נוספים, לחצו כאן

 

 

כתובת:

map