נתנאל כהן – כניסה לבר מצווה – אטרקציה יהודית ומרגשת

נתנאל כהן – כניסה לבר מצווה – אטרקציה יהודית ומרגשת

נתנאל כהן – כניסה לבר מצווה – אטרקציה יהודית ומרגשת
טלפון: 073-7575855
טל' נוסף:
פקס:

צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...

אם אתם מחפשים עבור חגיגת בר המצווה שלכם את אותו משהו מיוחד, אותו משהו שילהיב את החוגגים ואת המוזמנים כאחד, אותו משהו שיהפוך את האירוע לזיכרון בלתי נשכח שילווה אתכם זמן ממושך, נתנאל כהן מציע לכם חבילה הפקת אירוע מגוונת ומורכבת שתוכלו להתאים לכיס ולרצונות שלכם, כזו שתעמוד בציפיות שלכם ואף מעבר לכך.

 

נתנאל כהן, זמר, מפיק ועורך טקסי בר מצווה מקצועי, מציע לכם את כל מה שאתם זקוקים לו כדי להפוך את אירוע בר המצווה שלכם לכדי חגיגה אמיתית ומרתקת. הוא מציע ללוות אתכם לאורך כל הערב בהפקה מקצועית וחסרת פשרות שנותנת מענה לכל הצרכים. הוא מציע שירותי תקליטן, הגברה, הרב מוסיקלי מיוחד לקבלת הפנים, שילוב של מופע מתופפים ושופרות מלהיב במהלך האירוע, הקלדת דרשות ברכות באולפן מתקדם, ועוד.

 

ויותר מכך, תוכלו לבחור בו כדי שילווה אתכם בקולו הערב בשירים מרגשים, מלהיבים וייחודיים, שירים מהנשמה היהודית, לעורך כל החגיגה. תוכלו גם לבחור בכניסה ייחודית ומרתקת במיוחד של חתן בר המצווה, שמתוך מסך עשן ופירוטכניקה ילווה לאולם עם ספר תורה בידיו, עם רקדנים לצידיו ובשירה אדירה שהופכת למסיבת ריקודים מלהיבה.

 

אז אם אתם מעוניינים להפוך את אירוע בר המצווה שלכם לזיכרון מיוחד, החל מהדקה הראשונה, גם אתם יודעים עכשיו את הכתובת להצלחה.

 

לערוץ היוטיוב: https://www.youtube.com/BarBatMitzvah/videos
דף פייסבוק: https://www.FaceBook.com/BarBatMitzva

 

 


כתובת:

map