מועדון פארטי שואו - Party show - פתח תקווה

מועדון פארטי שואו - Party show - פתח תקווה

מועדון פארטי שואו - Party show - פתח תקווה
טלפון: 052-9129354
טל' נוסף:
פקס:

אטרקציה בשווי 1000 ש"ח מתנה, לחוגגים אירוע בר/בת מצווה בחודש ספטמבר 2019!!!   שור זועם מבוך לייזר תא צילום ועוד.........

 

מועדון פארטי שואו בפתח תקווה מציע אטרקציות נהדרות לחוגגי בר או בת מצווה. המועדון החדשני יוצר סוג חדש של אירוע תוך שהוא מבין מה רוצים בני הנוער של היום ומה בדיוק יכול לעשות להם טוב במהלך המסיבה. התוצאה היא אירוע מלא קצב שמתגבר מדקה לדקה ובכך לא משאיר את החבר'ה אדישים אלא לוקח אותם לגבהים חדשים. היתרון הגדול ביותר של פארטי שואו הוא בכך שאפשר לשלב בין מתקנים מיוחדים, אטרקציות משגעות וגימיקים מקורים. כך, שור זועם, קיר טיפוס, נעלי קונגו ג'אמפס, עמדות וירטואליות, מבוך לייזר ועוד נקודות מטריפות אחרות שבהן יכולים החבר'ה להשתגע בלי סוף, חוברות להן יחד ומראות למארגני האירוע שהכול מחכה במקום איכותי אחד.

 

בפארטי שואו ממוקמת לה רחבת ריקודים גדולה שמאובזרת במערכות סאונד היקפיות ובתאורת אפקטים מהמתקדמות ביותר בישראל. על מסכי ענק ניתן להקרין קליפים שונים או תצלומים של הקהל, ופינות ישיבה אלגנטיות ובר קלאסי ומעוצב מחכים לחוגגים. הגלריה של המועדון היא פינה רגועה שמפנקת את ההורים בזכות פינת קפה, פופים, ספות, טלוויזיה בלווין ואפשרות לקייטרינג אישי.

 
כתובת: ז'בוטינסקי 110, פתח תקווה

map