מועדון אילוון ELEVEN - תל אביב

מועדון אילוון ELEVEN - תל אביב

מועדון אילוון ELEVEN - תל אביב
טלפון: 073-7594417
טל' נוסף:
פקס:

חוגגת בת מצווש? רוצה להבטיח לעצמך את האירוע/מסיבה הכי שווה בכיתה? אצלנו במועדון ELEVEN, מועדון בת מצווה מודרני ומושקע בתל אביב, תוכלי ליהנות מאווירת אירוח כיפית, דינמית ומדליקה לאורך כל שלבי האירוע/מסיבה.

 

מה במועדון? מבואת כניסה מרשימה עם קירות זכוכית ענקיים ומסכי לדים המשתקפים מתוכם, מסכי לד ענקיים עם תאורה משוכללת, פינות ישיבה מעוצבות המשלבות בתוכן ריהוט ייחודי בייבוא אישי מאיטליה, רחבת ריקודים ענקית, תקרות גבוהות והפקדה יתרה על העיצוב בכל אזור ופינה בשטח המועדון.

 

מה במסיבה? אצלנו במועדון ELEVEN התל אביבי, תוכלי להבטיח לעצמך את המסיבה אותה תמיד דמיינת, זה מתחיל בטקס קבלת פנים מרשים ומרגש, ממשיך במסיבת ריקודים תוססת ומגיע עד לפתרונות אירוח, הפקה ואטרקציות לאורך כל שלבי האירוע/מסיבה.

 

צוות המועדון מורכב מאנשי הפקה מנוסים ומקצועיים אשר ילוו אותך לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע/מסיבה ויאפשרו גם לך ליהנות מחוויית אירוח תוססת, מרגשת ובלתי נשכחת. אז את מוזמנת לשכוח מכל מה שידעת עד היום על מסיבות ואירועי בת מצווה ולהגיע לבקר אצלנו במועדון- ברגע שתיכנסי לחלל המועדון גם את תביני ממה כולם מתלהבים...

 


כתובת: חומה ומגדל 11, תל אביב

map