יום הולדת כדורגל

יום הולדת כדורגל

יום הולדת כדורגל
טלפון: 054-5284233
טל' נוסף:
פקס:

כדורגל הוא המשחק הקבוצתי המפורסם והידוע ביותר בעולם. לכן זה כלל לא יפתיע אם נמליץ על ארגון של מסיבת יום הולדת כדורגל. כדי שכולם יהיו רגועים ובטוחים בהצלחת המסיבה, נדגיש כי הרעיון מתאים לא רק לבנים אלא גם לבנות. זאת מאחר וכולם ישמחו לראות כיצד הם מעורבים במשחק שיוצר תחרות אמיתית ומאפשר לכל אחד להצטיין בו.

 

יום הולדת כדורגל יכול להיערך כאמור גם לבנים ולבנות ביחד אם עורכים אותו בסגנון מונדיאל. בצורה זו הבנים והבנות משתלבים יחד לקבוצות שנכנסות לאצטדיון כדורגל מוקטן ונחמד. כל קבוצה לובשת חולצות אישיות בגוונים שלה, והמשחק מתחיל כשהוא מורכב ממשימות כדורגל שונות. המנצחים והמפסידים צוחקים יחד בסוף כל הפעלה, מקבלים מדליה, תמונה קבוצתית, נוגעים בגביע ומחכים בקוצר רוח למשחק הבא.

 

אם מדובר רק בבנים שרוצים להיכנס לאקשן האמיתי של עולם הכדורגל, הרי שלהם מחכה חוויה מטריפה בדמות מסיבת כדורגל לבנים בלבד. המסיבה תיערך בגן ציבורי או באולם ספורט מתאים, והטורניר שייערך יכלול גם חידון לגבי קבוצות אהובות, מסלול מכשולים, קליעה למטרה, וכמובן שעשועי כדורגל. הילדים גם יכולים להפוך לפרשני ושדרי ספורט, ובסיום הם עושים תמונה קבוצתית ונהנים מפיצות או נקניקיות.

 


 


כתובת:

map