גבעת התחמושת - ירושלים

גבעת התחמושת - ירושלים

גבעת התחמושת - ירושלים
טלפון: 073-7585197
טל' נוסף:
פקס:

צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...

רוצים לקיים פעילות אתגרית במהלך מסיבת ברבת המצווה שלכם? רוצים ליהנות ממתחם אירוח המעמיד לרשותכם מגוון נרחב של פעילויות חינוכיות ואתגריות כאחד? זה הזמן להכיר מקרוב את אפשרויות האירוח העומדות לרשותכם במתחם האירועים של גבעת התחמושת. במקום תוכלו ליהנות מאולם אירועים בו תוכלו לקיים את מסיבת ברבת המצווה, ובמקביל, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של פעילויות הכוללות בין היתר: פעילות גובה אתגרית על בסיס מתחם חבלים "עקבות בטבע"- פעילות זו מיועדת בעיקר לבני ובנות המצווה, מיצג אורקולי משוכלל 25 דקות (עד 100 מקומות), הדרכה חינוכית באתר הקרב (60-120 דק' לפי הצורך), ביקור במוזיאון התת קרקעי הפועל במקום ועוד מגוון נרחב של פעילויות לכל משתתפי מסיבת בר/בת המצווה שלכם.

 

הפעילות במתחם גבעת התחמושת מתקיימת בין השעות 9 בבוקר ל-5 אחה"צ, אך ניתן לקיימה גם במסגרת קיום אירועי ברבת מצווה מחוץ לשעות הפעילות. בשעות החשיכה עומד לרשותכם גם סיור לילי באתר הקרבות בליווי עששיות.

 

במידה וגם אתם רוצים להעניק למסיבת בר/בת המצווה שלכם אלמנט חינוכי, מאתגר ואיכותי, זה הזמן לגלות את מגוון התכנים והאפשרויות העומדים לרשותכם במתחם גבעת התחמושת.

 

 

 כתובת: זלמן שרגאי 5, ירושלים

map