טלפון: 073-7586019
טל' נוסף:
פקס:

בוגי קלאב הרצליה כבר הצליח לספק הנאה מושלמת לחוגגים באלפי מסיבות. מחמאות, המלצות ותגובות חמות הן אלה שמעידות כי מסיבת בר ובת מצווה בבוגי קלאב היא דבר מושקע שמצליח בגדול. מערכות המולטימדיה המשוכללות של המקום,מסכי ה-LCD, די.ג'יי שמשתף פעולה עם חוגגי בר/בת המצווה לאחר קורס תקלוט שהעניק להם,  וכוכב הילדים והנוער דין גרבר, המופיע בכל אירוע, יוצרים חוויה מיוחדת עבור כל נער ונערה.  

 

חוגגים רוקדים, ומכל רגע נהנים, במועדון הכי מדהים!!! בוגי קלאב בהרצליה פיתוח.

 

האטרקציות המדהימות של המועדון מושכות בני נוער רבים לבחור דווקא בבוגי קלאב למסיבה הקרובה שלהם. החל מייעוץ אישי של הדי.ג'יי. להרכבת פליי-ליסט מדויק בסגנון שבני הנוער אוהבים, דרך מתקני תאורה מרשימים, אפקטי לייזר ותצוגת עשן, ועד לסוגי נשנושים שונים, המסיבה בבוגי קלאב היא כזו שכל חוגג וחוגגת ישמחו להיות חלק ממנה. 

 

לרעבים שאוהבים להתפנק על מטעמים אמיתיים מחכה מגוון מעניין של נשנושים, שתייה קלה מסוגים רבים, ואף קינוחי שוקולד שמציגים את מפלי השוקולד הבלתי נגמרים והוופל הבלגי המשובח. כדי ליצור חוויה מרגשת יותר בכל מסיבת בר או בת מצווה יכולים ההורים להגיע לבוגי קלאב להתרשמות וללא כל התחייבות, לקבל את הרושם הנכון ולהכיר את חבילת האירוע המושלמת.

 


  


 


כתובת: גלגלי הפלדה 6 הרצליה פיתוח

map

מבצע מטורף בבוגי קלאב - הרצליה פיתוח

המבצע הכי שווה בבוגי קלאב לחוגגי בת מצווש ובר מצווש:

5,900 ₪ כולל מע"מ.

 

ובנוסף - מתנה!!! אטרקציות ואקסטרות בשווי של 2500 ₪.