גימיקים
מזכרות - מתנות
בגדים לבנים ובנות
בוק - קליפ - מצגות
מועדונים מסיבות
בת מצווש
משחקי וידאו - שולחנות משחק
ארגון בר/בת מצווה
אומנים לאירועים
ימי הולדת לילדים רעיונות

אסי קרקסי - מופעי קרקס וסדנאות ג'אגלינג

אסי קרקסי - מופעי קרקס וסדנאות ג'אגלינג
טלפון: 050-3439396
טל' נוסף:
פקס:

את חגיגת יום ההולדת שלכם עם מופע הלהטוטנות, הקרקס והאש של אסי קרקסי אף אחד מהמוזמנים שלכם לא ישכח לעד. עם אסי קרקסי תוכלו לספק לאורחים הצגת קרקס שמיועדת לכל הגילאים ומשלבת מגוון אלמנטים מרשימים מעולם הקרקס יחד עם חוויה תיאטרלית פנטסטית.

 

אסי קרקסי מציע לבחירתכם מגוון רחב במיוחד של מופעים ואלמנטים יוצאי דופן שיוסיפו ממד נוסף של הנאה ושמחת חיים לחגיגת יום הולדתכם, החל מדמויות שמסתובבות בשטח עבור אירועי קונספט, דרך דמויות קביים ומציגים מיוחדים באזור קבלת הפנים שיכניסו את החברים שלכם לאווירה, ועד הופעות מלאות של ממש באורכים שונים.

 

כך למשל תוכלו לבחור במופע מופע אש וחרבות- מופע המשלב להטוטי אש מדהימים שמהפנט במשך 15 דקות את הקהל כולו מרגע ההתחלה ועד סוף המופע.

 

לבחירתכם עומד גם המופע של אסי קרקסי- מופע מדהים הכולל להטוטים של אביזרי ג'אגלינג קלאסיים, כמו גם של חפצים מחיי היום וכן איזונים מסוכנים שונים. מופע זה נמשך 30 עד 45 דקות והוא כולל השתתפות של הקהל.

 

אנו מציעים גם הצגת קרקס - במשך 45 דקות אנו מציגים מגוון אלמנטים מרשימים מעולם הקרקס יחד עם חוויה תיאטרלית פנטסטית. חרבות מתעופפות באוויר, לפידי אש על חד אופן ענק, גזר שיוצא משליטה, בועות סבון ענקיות ועוד המון הפתעות.

 

ואם אתם זקוקים למופע גדול במיוחד, בחרו במופע של אסי ולאצי, מופע קרקס זוגי המשלב באופן מנצח טכניקה קרקסית ברמה אירופאית, יחד עם ליצנות מודרנית, אינטראקציה והפעלת הקהל (נדרשת במה גדולה במיוחד).

 

בקרו באתר האינטרנט שלנו

 

 


כתובת:
map