אורית אינדשאו - סדנת צמות

אורית אינדשאו - סדנת צמות

אורית אינדשאו - סדנת צמות
טלפון: 050-9035583
טל' נוסף:
פקס:

צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...

הפכו את המסיבה שלכם למשהו מיוחד באמת. הוסיפו לחגיגה שלכם ממד לא צפוי ואטרקטיבי שלא יישכח במהירה. בחרו במשהו שונה שלא משלבים כל יום באירוע שכזה. בואו בחרו ביופי ובחוויה של סדנת צמות לבת מצווה שמופעלת בידי אורית אינדשאו - הפעלות ואטרקציות בניחוח אתיופי.

 

בסדנת צמות ילמדו האורחים את ההיסטוריה של הצמות, ילמדו לקלוע צמות במהירות ובזריזות באמצעות אימון במקום, כשחוויית הלימוד מתבצעת באופן בו מתחלקים לזוגות שלומדים יחדיו את הטכניקה, יוצרים ביחד רצועת צמה והופכים אותה למחזיק מפתחות מרשים וצבעוני.

 

בנוסף יוכלו הבנות לקלוע צמות זו לזו עם הדרכה צמודה, ואף ליהנות בסוף המסיבה מחלוקת שקית הפתעה לכל אחת ואחת מהמשתתפות, שקית הפתעה שתשמש כעוד היבט שיעזור להגשים את החלום שלכן למסיבה חלומית.

 

מעבר לכך הדוכן עצמו יהווה נקודת משיכה מעניינת צבעונית, יפה ומרשימה לאורך כל המסיבה, והוא יציג לראווה חוטים וחרוזים צבעוניים שיוסיפו רבות לאווירה.

 

סדנת צמות ודוכן צמות  * משחק כדור – הכנה לסדנת צמות – בעזרת הכדור נעבוד על יכולת הריכוז וקשר עין * נלמד אודות ההיסטוריה של הצמות שבאו מאתיופיה הרחוקה * סדנת צמות – לימוד הבנות לקליעת צמות בטכניקה של זריזות ידיים עם חוטים צבעוניים. בסוף הסדנא נחבר את הצמה למחזיק מפתחות צבעוני (* דוכן צמות – בסיום הסדנא נפנק את הבנות בקליעת צמות אישיות, עם קישוטים מיוחדים וצבעוניים *  חלוקת שקיות הפתעה - גומיות וסיכות צבעוניות

 

לפרטים נוספים, עקבו אחרינו בפייסבוק  ובקרו באתר האינטרנט

 


כתובת:

map