אורית אינדשאו - קליעת צמות

אורית אינדשאו - קליעת צמות

אורית אינדשאו - קליעת צמות
טלפון: 050-9035583
טל' נוסף:
פקס:

צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...

בואו ובחרו הפעלה שונה וססגונית למסיבת יום ההולדת הקרובה של ילדתכם. בואו לבחור בניחוח מיוחד, בצבע וביופי ולחלוק זמן קסום של הילדה עם החברות הכי טובות שלה בזמן שהן עוסקות בפעילות מיוחדת וייחודית ועושות זאת בהתלהבות רבה.

 

בואו לחגוג לה יום הולדת צמות עם אורית אינדשאו המציעה הפעלות ואטרקציות בניחוח אתיופי. אם תבחרו בפעילויות אלו עבור יום ההולדת, אני אצור תסרוקת צמות ייחודית לכלת האירוע ואנוע יחד עמה והאורחות אל תוך הפעלות ייחודיות שכוללות הרקדה בקצב הזומבה, סדנה ללימוד קליעת צמות קישוטיות וגם קצת הכרות עם התרבות האתיופית עם סיפורים, לבוש מסורתי, ריקודים מסורתיים ועוד.

 

ביום הולדת צמות תוכלו גם לשלב דוכן צמות עם מגוון צבעוני של חרוזים וחוטים כך שהאורחות יוכלו לתפעל את עצמן גם בצורה חופשית עם הדרכה לפי הצורך. תוכלו גם לבחור לחלק שקית הפתעה ייחודית לבנות ולהעניק לכל אחת דף הוראות לקליעת צמות נכונה.

 

אורית תעזור לכם להגשים יום הולדת מיוחד וייחודי, ותעניק למסיבה אווירה נכונה שתעזור לזיכרון המתוק ממנה.

 

* תסרוקות ייחודית לכלת בת המצווה * מעגל ברכות לבת המצווה * הרקדה - ריקוד זומבה * חבילה עוברת * הכרות עם התרבות התאיופית * סדנת צמות - לימוד טכניקה של זריזות ידים עם חוטים צבעוניים. בסיום, תחובר הצמה למחזיק מפתחות צבעוני * עמדת דוכן לקים וקעקועים צבעוניים * קליעת צמות - קליעת צמות יפות עם קישוטים מיוחדים וצבעוניים * חלוקת שקיות הפתעה - גומיות וסיכות צבעוניות

 

 

לפרטים נוספים, עקבו אחרינו ב פייסבוק ובקרו באתר האינטרנט

 


כתובת:

map