אורית אינדשאו - דוכן צמות לאירועים

אורית אינדשאו - דוכן צמות לאירועים

אורית אינדשאו - דוכן צמות לאירועים
טלפון: 050-9035583
טל' נוסף:
פקס:

צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...

כל אחד ואחת רוצים שבמסיבת הבר/בת מצווה שלהם תהיה אטרקציה ייחודית שתעזור להגביה את המסיבה גבוה גבוה. כל אחד רוצה אטרקציה שתיחרט היטב בזיכרונם של האורחים ותוסיף לאווירה מנצחת שמלהיבה את כולם.

 

והאטרקציה של דוכן צמות למסיבת בר/בת מצווה של אורית אינדשאו - הפעלות ואטרקציות בניחוח אתיופי היא מהמיוחדות, הייחודיות והיפות שתוכלו לבחור עבור בר/בת המצווה שלכם, כזאת שמשאירה אחריה ניחוח אחר ושונה, צבעוני ונאה, שגם נשארת זמן רב חרוטה הטב בזיכרון של האורחים.

 

דוכן צמות למסיבות בר/בת מצווה מאפשר לחוגגים לחוות רגעים קסומים ומלהיבים כאחת. ניתן לבחור בחירות חופשית בסוגים שונים של תסרוקת מצות, ללמוד לקלוע צמות בטכניקה של זריזות ידיים, לחוות מגוון של חוטים וחרוזים צבעוניים מהם ניתן ליצור שרשראות קלועות כמו צמות והכל מוגש באופן מרשים ויפה שמוסיף לאירוע צבע רב.

 

ובסופו של יום, כשהחגיגה מתחילה להגיע לשלביה הסיומים, ניתן גם לבחור בחלוקה של שקיות הפתעה לכל אחד מהמשתתפים כדי להשאיר עוד טעם מיוחד, ועוד שמחה בלב.

 

* הקמת דוכן יפה המתאים לאירוע בת המצווה * בחירה חופשית של תסרוקות צמות, כולל צמות מחוברות לקרקפת * מבחר של חרוזים, חוטים, צדפים ותוספות שיער צבעוניות * קליעת הצמות מתבצעת עם מסרק נקי ומחוטא * נשארת עד הצמה האחרונה * חלוקת שקיות הפתעה - גומיות וסיכות צבעוניות

 

 

לפרטים נוספים, עקבו אחרינו בפייסבוק ובקרו באתר האינטרנט

 


כתובת:

map