גימיקים
מזכרות - מתנות
בגדים לבנים ובנות
בוק - קליפ - מצגות
מועדונים מסיבות
בת מצווש
משחקי וידאו - שולחנות משחק
ארגון בר/בת מצווה
אומנים לאירועים
ימי הולדת לילדים רעיונות

אוויאטור Aviator - סימולטור טיסה בתא טייס אמיתי

אוויאטור Aviator - סימולטור טיסה בתא טייס אמיתי
טלפון: 052-3735775
טל' נוסף:
פקס:
צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...


רבים הם אלו שמציעים קונסולות / משחקים וירטואלים למסיבות בר/בת מצווה, אך רק חברת אוויאטור מפתיעה את כולם ומציגה סימולטור טיסה ייחודי ביותר, שיגיע לכל מקום שתבחרו. תא טייס שהיה חלק ממטוס אמיתי מחכה לחוגגים במסיבות הבר/בת מצווה כדי שכל אחד יוכל להיכנס אליו ולהתחיל לבצע משימות טיסה מטורפות. ניתן גם להצטלם עם כובע טייס ליד התא ולהרגיש על הגובה, ומסיימי המשימות מקבלים תעודה מיוחדת.

 

לוח שעונים מלא פונקציות, כיסא טייס, כפתורי הפעלה וג'ויסטיק מגניב, הם אלו שעושים את הסימולטור של אוויאטור לאמיתי ולמרגש כל כך. כשהחוגגים יכולים להנחית מטוס קרב על נושאת מטוסים, או כשהם מתבקשים לאתר מהאוויר ספינה שאבדה בלב משולש ברמודה, הם מתפעלים מיכולות המטוס ונהנים מחוויה שאי אפשר להשוות לאף משחק וירטואלי או קונסולה אחרים.

 

גם הדמיה של טיסות למדינות רחוקות בעולם, ועמידה במשימות אחרות מחכים לחוגגים במסיבות הבר/בת מצווה. הצוות הסבלני של חברת אוויאטור מציג את דרך הפעלת המטוס כך שבתוך דקות אפשר לעלות לתא הטייס ולחוות חוויה מנצחת. את הרושם שיוצר הסימולטור המיוחד כל כך, זוכרים רבים גם שנים לאחר אירוע מוצלח של מסיבת בר או בת מצווה.

 

 

לפרטים נוספים, היכנסו לאתרנו

 


כתובת:
map